«Ми здобули 3 очка у протистоянні з гарною командою. Наразі відновлюємось, наступна гра у неділю», - написав австрійський оборонець київського клубу.

«Ми здобули 3 очка у протистоянні з гарною командою. Наразі відновлюємось, наступна гра у неділю», - написав австрійський оборонець київського клубу.
