«Дуже цікаво буде попрацювати з моїм другом Гораном Саблічем. Дякую за підтримку моєму менеджеру Олександру Панкову і клубу. Президенту «Спліта» окремий респект», - написав Мілевський.

«Дуже цікаво буде попрацювати з моїм другом Гораном Саблічем. Дякую за підтримку моєму менеджеру Олександру Панкову і клубу. Президенту «Спліта» окремий респект», - написав Мілевський.
