Павел Шкапенко: «Футбол у виконанні «Динамо» залишає бажати кращого»

Динамо Київ 29 Жовтня, 09:43 1003
Павел Шкапенко: «Футбол у виконанні «Динамо» залишає бажати кращого» | 19-27
Колишній півзахисник київського «Динамо» прокоментував перемогу «біло-синіх» над «Іллічівцем» (1:0).

- Чесно кажучи, думав, що кияни так і не зможуть виграти цю зустріч. «Іллічівець» відмінно налаштувався на матч і виглядав дуже пристойно. На мій погляд, найбільш логічним результатом цієї зустрічі була б нічия. Але переміг той, кому це було потрібніше.

- З ваших слів виходить, що кияни не переконали своєю грою?

- Напевно, так. Футбол у виконанні «Динамо», як і раніше, залишає бажати кращого. Хоча, звичайно, хочеться вірити, що все налагодиться. В будь-якому випадку, виправити ситуацію буде дуже важко - боротьба за медалі загострюється як ніколи, кожна команда хоче довести грунтовність своїх амбіцій на призові місця.