У Чернігові ультрас влаштували ходу та запалили піротехніку на мосту

Футбол України 14 Жовтня, 20:42 799
У Чернігові ультрас влаштували ходу та запалили піротехніку на мосту | 19-27
Сіверяни – Ультрас «Десни» влаштували ходу та запалили піротехніку на пішохідному мосту у Чернігові у День захисника України.