Ніколи досі кияни на своєму полі з різницею в три м'ячі не програвали. До цього матчу на своєму полі «Динамо» програвало шість разів з рахунком 0:2,- зазначає footboom.com.
Крім того, обірвалася безпрограшна серія киян в матчах чемпіонату України, яка тривала більше року. Свій попередній матч команда Реброва програла 14 серпня 2014 року і теж донеччанам. Тільки тоді це був вже не існуючий «Металург» (1:2).
Нагадаємо, після 11-ти турів «Динамо» і «Шахтар» ділять перше місце в турнірній таблиці чемпіонату України, набравши 28 очок.