«У Києві був дуже важкий матч. Ми хотіли виграти, але не могли програти. Більше години команда грала дуже добре. Хіба що, ми не забили, хоча заслуговували на це. У Лізі чемпіонів не так просто створювати моменти. Ви не побачите команди, яка може створити 20 ударів і 10 гольових шансів в гостях», - зазначив Моуріньо, пише Matchday
Жозе Моурінью: «В Києві був дуже важкий матч»
Головний тренер «Челсі» - про матч проти «Динамо» в Києві.