"По-перше, я ще сподіваюся, що все нормалізується. А по-друге, не вважаю проведений у "Арсеналі" час втраченим. Як би важко не було, потрібно намагатися знаходити для себе щось хороше.
Я не маю наміру зупинятися. Якщо "Арсенал" припинить своє існування - буду шукати інші варіанти. Відчуваю в собі сили допомогти будь-якій команді", - сказав Шацьких.