Таке неочікуване рішення дуже обурило вболівальників київського «Динамо», про це раніше вони написали на свої сторінці Facebook.
На кубкову гру з «Оболонь-Бровар» ультрас принесли банер: «ФФУ, наступного разу спалимо вас!», - йдеться на ньому.

Таке неочікуване рішення дуже обурило вболівальників київського «Динамо», про це раніше вони написали на свої сторінці Facebook.
На кубкову гру з «Оболонь-Бровар» ультрас принесли банер: «ФФУ, наступного разу спалимо вас!», - йдеться на ньому.
