"Я віддав свою футболку Моурінью, тому що він найкращий тренер у світі і я люблю його немов батька", - сказав Озіл.
Нагадаємо, "Арсенал" поступився "Челсі" 0:2.
"Я віддав свою футболку Моурінью, тому що він найкращий тренер у світі і я люблю його немов батька", - сказав Озіл.
Нагадаємо, "Арсенал" поступився "Челсі" 0:2.