"Дніпро" не прилетів, але пролітає

Динамо Київ 31 Жовтня, 12:31 1518
Дніпро не прилетів, але пролітає | 19-27
Джерело повідомило газеті "Сегодня", що команді зараховано технічну поразку.

Джерело повідомило газеті "Сегодня", що команді зараховано технічну поразку.

За регламентом, якщо команда не змогла прибути на матч через форс-мажор, гру проводять в інший день. Ось тільки форс-мажорною цю ситуацію назвати складно. Адже арбітр матчу Абдула потрапив в таку ж ситуацію - також не зміг за день до матчу приземлитися в одеському аеропорту, але дістався до місця призначення на автобусі. "Це не форс-мажор, "Дніпру" буде зарахована "технічка", - повідомляє газету джерело у вищих футбольних колах. 

Такого ж розвитку подій чекає і колишній технічний директор ФФУ, екс-делегат федерації Костянтин Віхров. "Дніпру" має бути зараховано технічну поразку", - каже він. "Адже не тільки ж на літаку можна було дістатися до Одеси. Але як вчинить КДК ФФУ, сказати складно. Вони ж прийняли рішення дограти матч "Дніпро" - "Металіст", хоча там не в усьому місті зникло світло. Це господарі не забезпечили підготовку стадіону до проведення матчу і повинні були отримати "0:3". Там не було форс-мажору".