Дешам не хоче проявляти неповагу до України

Динамо Київ 1 Листопада, 17:48 965
Дешам не хоче проявляти неповагу до України | 19-27
Надаємо уривок з інтерв’ю головного тренера збірної Франції сайту fifa.com

- Давайте уявимо, в плей-офф все пройшло добре. Як думаєте, на що може розраховувати Франція на світовому чемпіонаті?
- Ми ще не там. І, в першу чергу, туди потрібно потрапити. Ось тоді і поспілкуємося. Відверто кажучи, якщо я зараз буду розмірковувати на цю тему, то просто виявлю неповагу до України. Тому давайте поступово, крок за кроком, працювати і спілкуватися. Зараз потрібно зосередитися на плей-офф.

- Як думаєте, що буде ключовим у протистояннях з українцями?
- Ми повинні бути амбітними і намагаються нав'язати себе, свою гру. Я знаю, що українці добре організовані в обороні, але ми повинні постаратися, щоб доставити їм якомога більше проблем і змусити сконцентруватися на наших діях - відійти від своєї гри. Від нас залежить, чи зуміємо ми пройти команду Фоменко і претендувати на щось у фінальній частині чемпіонату світу.