У головному єврокубковому турнірі брало участь 6 наших команд, а найчастіше забивали гравці «Динамо» - 314 м'ячів і «Шахтаря» - 163.

У головному єврокубковому турнірі брало участь 6 наших команд, а найчастіше забивали гравці «Динамо» - 314 м'ячів і «Шахтаря» - 163.
