Форвард "Дніпра" Роман Зозуля, який заробив вилучення в матчі з донецьким "Металургом" (1:1), при вході в підтрибунне приміщення вдарив мікрофон. Про це повідомили в ефірі каналу "Футбол".
Раніше в Сімферополі вже був прецедент, коли мікрофон телеканалу постраждав від футболіста "Динамо" Андрія Ярмоленка. Тоді київському клубу довелося компенсувати витрати на обладнання.
Зозуля пошкодив обладнання телеканалу
Форвард "Дніпра" Роман Зозуля, який заробив вилучення в матчі з донецьким "Металургом" (1:1), при вході в підтрибунне приміщення вдарив мікрофон. Про це повідомили в ефірі каналу "Футбол".