«Біло-сині», хороша робота. Дуже добре. Вітаю всіх! Динамо Київ!» - написав у Твіттері Бетао, який зараз виступає за «Евіан».

«Біло-сині», хороша робота. Дуже добре. Вітаю всіх! Динамо Київ!» - написав у Твіттері Бетао, який зараз виступає за «Евіан».
