«Вітаю ФК «Динамо» (Київ) з перемогою та виходом до плей-офф Ліги Чемпіонів! Так тримати і далі перемагати!» - написав Порошенко на своїй офіційній сторінці у Twitter.

«Вітаю ФК «Динамо» (Київ) з перемогою та виходом до плей-офф Ліги Чемпіонів! Так тримати і далі перемагати!» - написав Порошенко на своїй офіційній сторінці у Twitter.
