«Кажуть, у «Металісті» тримають слово і на мандарини футболісти почали отримувати)», - пише Бебех у своєму профілі на «Twitter».
Роман Бебех: «Гравці «Металіста» почали отримувати на мандарини»
Журналіст 2+2 - про ситуацію в харківському клубі.