Чанов: "Динамо" відступати нікуди"

Динамо Київ 5 Листопада, 18:41 1185
Чанов: Динамо відступати нікуди | 19-27
Легендарний голкіпер киян очікує лише перемоги від команди.

Про це він заявив під час інтерв’ю сайту "Футбол24". На питання про очікування від матчу з "Туном" Віктор Чанов відповів так: "Динамо" відступати нікуди, тому чекаю тільки перемоги киян".

Що стосується можливої відставки Олега Блохіна, то екс-голкіпер не думає, що це повинен вирішувати саме він. "Ми ж не знаємо про домовленість Олега Блохіна з Ігорем Суркісом", - каже Чанов. "Це питання потрібно переадресувати президенту клуба".