Президент ФІФА Зепп Блаттер висловив думку щодо проведення стикових матчів на Чемпіонатах Світу, повідомляє видання news.sport-express.ru
"Стикові матчі - це цікаво для телебачення, рейтингів, глядачів. Але для команди, яка покидає турнір після двох матчів - це справжнє випробування. Гадаю, нам необхідно знайти такий вихід, щоб доля команд на Чемпіонаті Світу вирішувалася без стикових ігор."
Зепп Блаттер: "Від стикових матчів потрібно відмовитися"
Президен ФІФА вважає, що у стикових матчах на ЧС немає необхідності