Клейтон Шав′єр: "Зараз «Динамо» не схоже на можливого чемпіона"

Динамо Київ 6 Листопада, 10:37 966
Клейтон Шав′єр: Зараз «Динамо» не схоже на можливого чемпіона | 19-27
Півзахисник харківського «Металіста» поділився своїми думками стосовно основних конкурентів у боротьбі за чемпіонство.

- У чому «Металіст» став сильнішим, ніж три роки тому?

- Перше і важливе - змінився менталітет кожного з працівників клубу, в тому числі гравців. Тобто змінилася психологія. Плюс, футболісти нинішнього «Металіста» і гравці команди трирічної давності - різні за своїм рівнем. Зараз у нас більш сильні виконавці, довша лава, а в цілому - команда, яка може досягати результатів.

- Але ви навряд чи будете заперечувати, що «Динамо» за три з половиною роки вашого перебування в Україні стає тільки слабкіше?

- Не буду. У «Динамо» дійсно щось відбувається, але ми-то думаємо про те, що відбувається у нас. Ми щороку привозимо гравців, намагаючись поліпшити і склад, і гру. Там теж привозять гравців топ-рівня, але відбувається щось незрозуміле.

- До речі, у вас є друзі-співвітчизники в «Динамо»?

- Немає ні друзів, ні знайомих. Бразильців із «Динамо» знаю тільки по іменах: Дуду і Данило Сілва.

Ліга чемпіонів обов'язково прийде, якщо «Металіст» проведе нинішній чемпіонат не гірше попереднього. Кого вважаєте головними конкурентами за чемпіонство?

- По-перше, це «Дніпро». По-друге, «Шахтар». У цих команд є сила і можливість виграти чемпіонат.

- І ні слова про «Динамо» в цьому контексті?

- Ну, вони не виглядають сьогодні так, як повинен виглядати можливий чемпіон. Єдине - не потрібно забувати про довгої зимової паузі в Україні. За цей час команда може змінитися до невпізнання.