Блохін: «Ось я коли забивав Баварії…»

Динамо Київ 6 Листопада, 18:20 1563
Блохін: «Ось я коли забивав Баварії…» | 19-27
Тренер «Динамо» напередодні матчу проти «Туна» згадує про якості, які, без сумніву, напряму впливають на тренерські здібності.

«Тренування тут ще не проводили. На штучному газоні «Спартак» вміє грати, ми не вміємо. Але на Лужниках грали, і нічого страшного. Головне, щоб команда грала», - відповів для початку Олег Блохін на питання про штучне покритті на «Тун Арені».

«Усі суперники у нас в групі однакові, приблизно рівні. Якщо не вигравали і не граєш у футбол, то, напевно, важко зовсім «.

«Після «Зорі», чесно кажучи, не знав що говорити. Я б навіть уявити не міг цієї поразки. Футболісти теж прекрасно розуміють, що повинні вигравати. Те, що відбулося в Луганську - нещастя. Але потрібно перебудовуватися, дивитися вперед. Якби тренер міг передбачити, що станеться подібне, то, напевно, ми «соломку підстелили б». Про що Саші Шовковському говорити? Краще не чіпати. Він і сам розуміє, що його смикати. Стратити? Можна стратити. Я не знаю, як виправити такі помилки, як та, яку допустив він. Це просто людська трагедія. Чому ви не запитаєте, з яких причин стільки моментів не використали? Провинність воротаря завжди видніше, ніж промахи нападників».

«Ми повинні виграти і все. Які якості нам допоможуть? Я вже втомився відповідати на такі питання. Естетика, тактика, командна гра - все, говорять, немає. Говорили про індивідуальні якості. Ось я коли забивав Баварії - обіграв п'ятьох, забив. Але не може одна людина обіграти всіх. Є індивідуальна майстерність, навчити яким я не можу. Форварда купують, щоб він забивав м'ячі. Якщо він не забиває, то, значить, не виконує свою роботу. Але я не відмовляюся від тих людей, кого запросив, вони всі грають».

«Гармаш повернеться до кінця листопада? Дадуть команду лікарі, що він готовий, тоді будемо розмовляти. Зараз він займається індивідуально. До того ж розраховувати, що він відразу заграє після повернення, після такої операції, важко, я по собі знаю. Взагалі, всі 19 гравців здорові і готові грати».