Суть така: сайт fcdnipro.com повідомляє, що йому відомо із декількох джерел одночасно - чи то взимку, чи, скоріш за все, влітку, але замість Блохіна "Динамо" буде тренувати Хуанде Рамос. А замість нього "Дніпро" очолить тренер "Чорноморця" Роман Григорчук.
З цього приводу написано вже багато коментарів на багатьох ресурсах. Цікавий один з них: "Ну а с киевлянами ему может лучше попрет — там нет дилетанта Стеца, и менеджмент на нормальном уровне — не то что у нас". 1927 відповідає: "Шановний дописувач, до 1 квітня ще далеко, тому фраза "менеджмент на нормальном уровне" тут трохи недоречна.