«Привіт із Марбельї, - написав Драгович на своїй сторінці у Facebook, додавши своє фото з Сергієм Ребровим. - Вчора у нас був перший день тренувань. Як добре знову повернутися на поле».
«Привіт із Марбельї, - написав Драгович на своїй сторінці у Facebook, додавши своє фото з Сергієм Ребровим. - Вчора у нас був перший день тренувань. Як добре знову повернутися на поле».