Президент "Туна": "Сподіваюсь, "Динамо" легковажно поставиться до матчу з нами"

Динамо Київ 7 Листопада, 12:55 944
Президент Туна: Сподіваюсь, Динамо легковажно поставиться до матчу з нами | 19-27
Президент швейцарського "Туна" Маркус Люті поділився очікуваннями від поєдинку Ліги Європи з київським "Динамо".

Президент швейцарського "Туна" Маркус Люті поділився очікуваннями від поєдинку Ліги Європи з київським "Динамо".

- Я на власні очі спостерігав за нашою першою грою в Києві - господарі вийшли на матч відмінно налаштованими. Ми сподівалися, що "Динамо" поставиться до гри безтурботно, але вони цього не зробили. Наші гравці були захоплені зненацька - все було не так, як ми планували. До того ж далася взнаки приголомшлива атмосфера київського стадіону.

Тепер питання в тому, як наш суперник поставиться до матчу в Туні - я сподіваюсь, з певною легковажністю, - цитує Люті Thuner Tagblatt.