Секу Саного: "І фізично, і технічно "Динамо" - надзвичайно сильне"

Динамо Київ 7 Листопада, 12:58 1242
Секу Саного: І фізично, і технічно Динамо - надзвичайно сильне | 19-27
Півзахисник швейцарського "Туна" Секу Саного Жуніор розповів, за рахунок чого його команда може спробувати обіграти київське "Динамо" в сьогоднішньому матчі Ліги Європи.

Півзахисник швейцарського "Туна" Секу Саного Жуніоррозповів, за рахунок чого його команда може спробувати обіграти київське "Динамо" в сьогоднішньому матчі Ліги Європи.

- "Динамо" - явно краща команда з усіх, проти кого нам доводилось грати в цьому сезоні. І фізично, і технічно вони надзвичайно сильні, до того ж їх гравці дуже холоднокровні.
 
Хто володіє м'ячем так багато, як "Динамо", не любить за ним бігати. Саме тому ми повинні старатися якомога краще тримати м'яч. На нашій штучній траві м'яч котиться набагато швидше, ніж на натуральній, і це може стати перевагою для багатьох наших гравців, - цитує Саного Berner Zeitung.