Про це в своєму Твіттері написав відомий журналіст та телекоментатор каналу "2+2" Роман Бебех. За його словами, він вже запитував у Хуанде Рамоса, чи довелося йому вже почути про своє наступне місце роботи. Однак "Містер" відповів так, як і написав нижче журналіст:
