Рамос: про "Динамо" не знаю, "языками не владею" (с)

Динамо Київ 7 Листопада, 15:15 1891
Рамос: про Динамо не знаю, языками не владею (с) | 19-27
Тренер "Дніпра" відхрещується від "гарячого стільця" тренера київського клубу.

Про це в своєму Твіттері написав відомий журналіст та телекоментатор каналу "2+2" Роман Бебех. За його словами, він вже запитував у Хуанде Рамоса, чи довелося йому вже почути про своє наступне місце роботи. Однак "Містер" відповів так, як і написав нижче журналіст: 

 

  1. "Я поки не вивчив укр мову тому про чутки щодо Динамо нічого не читав"

    Х. Рамос. Висновки за вами.

  2. З приводу Рамоса в Динамо, запитував у нього про цю тему ще в

    Португалії. Відповідь була неоднозначна