Доброго вечора, шановні друзі. Запрошуємо вас на справжню динамівську вечерю. Сьогодні у меню – великий смажений ТУНець, якого ми сьогодні маємо приправити ГУСЕВими лапками. Смачного вам, друзі, і головне, залишайтеся з нами – тільки так ви зможете відчути смак великого футболу!
З вами на зв’язку шеф-повар Олексій Великий. Бажаєте гостреньке? Не питання :)
Стартові склади команд:
"Динамо": Шовковський, Сілва, Хачеріді, Драгович, Тремулінас, Велозу, Сидорчук, Гусєв, Беланда, Ярмоленко, Мбокані
Запасні: Коваль, Віда, Макаренко, Вукоєвич, Аруна, Безус, Ідейє
"Тун": Фавр, Шенкель, Райнман, Віттвер, Люті, Хедігер, Шнойвлі, Саного, Садік, Мартінес, Кассіо
Запасні: Мозер, Зігфрід, Зуффі, Феррейра, Скірінці, Саламан, Шнойвлі

Ну що ж, починаємо. Команди вже виходять на поле. "Все равны, как на подбор, тренер там чинит разбор". Грає гімн Ліги Європи, і зараз почнеться вечеря.
МАТЧ ПОЧАВСЯ!
1. Розіграли динамівці з центру поля. ОЙ! Шовковський рятує після удару в упор Шнойвлі!
2. А ось і для "Динамо" штрафний. Мбокані зачепили на половині поля суперника.
3. Ого! Спочатку Люті привіз собі кутовий, а потім був небезпечний простріл Велозу!
4. Удар Гусєва - воротар рятує, але вже було зафіксовано офсайд.
5. Штрафний для "Туну". Люті навішує на Шнойвлі, але удар не занадто складний для СаШо.
6. Капець! Садік вірвався у штрафну "Динамо" і... влучив у стійку!
7. Драгович, Хачеріді і Велозу дуже "надійно" зіграли в цьому епізоді.
8. Але Велозу виправляється і б'є по воротах суперника. Не влучає.
9. Хачеріді впорався із пресингом від двух суперників на правому фланзі.
10. Атакує команда з трьох літер, середня з яких - "У".
11. Мартінес на газоні, але Драгович не винуватий, вважає арбітр.
12. А ось штрафний для гостей. Гусєв навішує, але прямо на голови суперників.
13. Сидорчук на Велозу, Велозу віддає на Беланда, але то була лише ілюзія, а не Беланда.
14. "Тун" на своїй половині поля. Щось замислює, мабуть.
15. Велозу віддає на Гусєва, той міг скористатися помилкою захисника, але м'яч відскочив занадто далеко.
16. Шенкель валив-валив Мбокані на газон, а ось він і помстився йому.
17. ВИДАЛЕННЯ! Мбокані... ЗА ЩО??!!! За розмови з арбітром. Дві поспіль жовті картки. Це повний тунець, любі друзі.
18. Що ж тепер? Невідомо. Але м'яч у "Туна".
19. Ярмоленко на газоні, Блохін біля краю поля. Обидва незадоволені.
20. А чи не сказав Мбокані щось схоже на "Ви вже задрали зі своїми попередженнями, ви чого, хлопці, совість треба мати" і все в такому дусі?
21. "Динамо, ми з тобою" - лунає на стадіоні.
22. Ярмоленко фолить під час атаки.
23. Шовковський перший на м'ячі, і він знов повертає його до гри. Ненадовго, бо аут вже для господарів.
24. Удар Садіка в падінні - повз ворота.
25. "Київ, Київ" - наших добре чути.
26. Серія взаємних помилок у центрі поля.
27. Садік б'є з гострого кута - повз ворота!
28. До речі, а чому б "Дніпру" не купити Садіка. Грали б в одній команді Садік і Мазух
28. ГООООООООООООЛ!!! 0:1! Шенкель зрізає м'яч у свої ворота після прострілу Ярмоленка з правого флангу!!
29. Сумно стало Шенкелю без Мбокані, ось він і розважився. Саме після фолу на Шенкелі вигнали з поля нашого Дьємерсійчика.
30. Кассіо в офсайді.
31. Штрафний для "Динамо". Навіс на правий фланг - а там нікого немає...
32. Удар Люті - Шовковський на місці.
33. Народна мудрість
Динамо не зможе, Тун допоможе |
33. ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Сидорчук від душі зніс Саного
34. Ну, як вам тунець? Одного кухаря вигнали, але це такий тунець, що сам на сковорідку проситься.
35. Беланда м'яч приймає - і тут же дарить його супернику.
36. Блохін собі місця не знаходить, бігає туди сюди, щось кричить.
37. Штрафний для "Динамо" перетворився на аут.
38. Шовковський у цей час, мабуть, кращий плеймейкер у "Динамо". Роздає паси точні.
39. Друга поспіль контратака "Туну" відбита динамівцями.
40. Навішує Сілва до штрафної - занадто високо!
41. Беланда знов втрачає м'яч. Ну що ж, це теж треба вміти робити.
42. ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Драгович та Шнойвлі посперечалися і обидва заробили по гірчичнику.
43. В котрий раз втрачає "Динамо" м'яч не від того, що помилилися, а від того, що просто не знають, що з ним робити.
44. Сидорчука збивають прямо на лініі воріт ("лицьовій лінії"). Штрафний для киян.
45. Був штрафний, став кутовий
45+1. Подача Гусєва на Хачеріді, удар головою - вище воріт!
СВИСТОК НА ПЕРЕРВУ! Без Мбокані, але з голом! Що ж, друзі, ви можете поки піти та налити щось смачненьке до тунця - але через 900 секунд обов'язково повертайтесь!
До речі, вгадайте, чому сьогодні немає Ленса навіть у заявці на гру?
1). Він сказав арбітру те ж саме, що й Мбокані, але ще до початку матчу
2). Його з'їли лангольєри
3). У нього розтягнення підреберного м'язу
ДРУГИЙ ТАЙМ ПОЧАВСЯ! Звичайно ж, правильна відповідь - 3
46. ЗАМІНА! Вукоєвич замість Сидорчука.
47. Ярмоленко тримається за ногу. Хоч би все обійшлося!
48. Садік навішує на Люті, той продовжує... але на місці Драгович, який перехоплює м'яч
49. Удар від "Туну" - Вукоєвич приймає м'яч на груди.
50. Кутовий від "Туну" відверто невдалий. І ось атака "Динамо" - Ярмоленко м'яч прийняв, а другим торканням відправив його... ну, майже до цілі.
51. А "Тун" все атакує і атакує. А що йому залишається?
52. Навіс Люті - до рук Шовковського.
53. А ось СаШо виходить вперед. Пам'ятаючи матч із "Зорею", становиться тривожно, але арбітр вже свиснув офсайд.
54. Штрафний для "Динамо". Дуже небезпечно. Але Гусєв не б'є, а віддає на Ярмоленка. Той прострілює, але неточно.
55. "Хорош, хорош, хорош", - кричить Блохін. Мабуть, грають-таки його підлеглі.
56. Пробиває Саного по центру - повз ворота
57. ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Арбітр все ніяк не вгамується. Вукоєвичу показує картку він, а за що - незрозуміло поки що.
58. Охохо!!! Шовковський віддав РОЗКІШНИЙ пас на Гусєва, той ШИКАРНО віддав на правий фланг на Ярмоленка, Андрій вірвався до штрафної і... вдарив прямо у воротаря.
59. На газоні Драгович. Невже це все через штучне покриття?
60. ЗАМІНА! Віда замість Драговича. Готуйте валер'янку.
61. Удар Мартінеса - невлучно.
62. Садік вривається у штрафну "Динамо" зоною лівого інсайду - і пробиває! Не влучив, не влучив, не влучив!
63. Хачеріді поклав Мартінеса на газон.
64. Мартінес відправляє м'яч бозна-куди - таке то, ані пас, ані удар.
65. "Забєру тебя я в ТУНдру, ми поєдєм ми помчімся на олєнях утром раннім"... це я так, наспівую, поки нічого не відбувається.
66. УФФФ! Відбулося! Віда на диво чудово зіграв, нейтралізував суперника у власній штрафній.
67. Штрафний на користь "Динамо". Достатньо близько до воріт.
68. У м'яча Ярмоленко. Він розбігається і...
69. ГООООООООООООЛ!!! 0:2!!! Ярмоленко пробиває прямо під пеперечину!
70. ЗАМІНА! К. Шнойвлі і Кассіо покинули поле, замість них війшли Ферейра і М. Шнойвлі
71. Шовковський вибиває м'яч у поле. Вільний удар від воріт. Все добре, все під контролем.
72. Беланда фолить в атаці. Ніякий він сьогодні. "Нікакуша"
73. "Тун" невдало розігрує штрафний.
74. ЗАМІНА! Цуффі виходить замість Віттвера
75. А Шенкель забивав так:
76. Феррейра пробиває повз ворота.
77. В офсайді "Тун", нічого не виходить у господарів останнім часом.
78. У "Туна" аут, у нас тайм-аут - гол Ярмоленка, будь ласка. Чекайте, тут Саного ТАК пробив! Поруч із дев'яткою! УФФФ
Ну добре, добре, ось відео:
79. ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Цуффі недаремно на поле вийшов - помстився Ярмоленку за гол ліктем у обличчя.
80. Таке "Динамо" я хочу бачити! Ярмоленко пробіг лівим флангом і віддав на Гусєва, а той п'ятою (!) віддав на вільного Вукоєвича. Але, на жаль, офсайд був у Огнена.
81. "Київ, Київ", - кричить стадіон. Цікаво, це точно "Тун" сьогодні господарі?
82. Тремулінас у підкаті вибиває м'яч у Ферейри.
83. І знову Тремулінас. Не пройде його ніяк суперник...
84. Удар Люті зі штрафного - повз ворота.
85. "Динамо" розігрує штрафний лівим флангом. Атака триває.
86. Атака "Туну" захлинається... чекайте! Який удар від Шнойвлі у ближню дев'ятку, і який сейв Шовковського!
87. Саного навішує на Мартінеса, той б'є - поруч зі стійкою!
88. Шовковський знову рятує, але був в офсайді вже Цуффі.
89. ЗАМІНА! Макаренко замість Гусєва.
90. ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Арбітра, мабуть, у дитинстві українцями лякали. Ярмоленко цього разу у списку "героїв"
90+1. "Еще играть три минуты", - кричить Блохін. Ок
90+2. Віда зриває атаку суперника. Жовта? Ні, аж дивно. А Ярмоленко б'є здалеку, але трохи не влучає!
90+3. Пожежа біля воріт Шовковського! Спочатку Макаренко завадив пробити Мартінесу, а потім суперник сам пробив повз ворота...
90+4. Ще удар від "Туну". Неточно. Як завжди.
ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК! Вітаємо, друзі, з перемогою!
ОГЛЯД МАТЧУ:
