:
«Ми їх не боїмося тому що відносимо їх до тих категорій команд, як і Англія – одних з найкращих в Європі. Збірна показувала, що може грати проти таких команд» - сказав Федорчук.
:
«Ми їх не боїмося тому що відносимо їх до тих категорій команд, як і Англія – одних з найкращих в Європі. Збірна показувала, що може грати проти таких команд» - сказав Федорчук.