Андрій Ярмоленко: "Потрібно ще багато працювати". ВІДЕО

Динамо Київ 8 Листопада, 09:16 2737
Андрій Ярмоленко: Потрібно ще багато працювати. ВІДЕО | 19-27
У мікс-зоні Андрій Ярмоленко розповів про те, як нелегко довелося грати в меншості, а також запевнив, що до наступного матчу з "Волинню" гравці "Динамо" встигнуть відновитися.

"Було, звичайно, нелегко", - розповідає Андрій. "Тому що з якої там - з п’ятнадцятої хвилини? - ми грали вдесятьох. Було дуже складно. Добре, що перемогли. Вдесятьох грали, другим номером, відійшли, віддали ініціативу. Це було усвідомлено".

"Так, у них були моменти. Добре зіграв Саша Шовковський, десь нам дійсно повезло, бо були в них стовідсоткові моменти. Все одно зіграли на "нуль", але мені здається, що потрібно ще багато працювати над обороною команди в цілому".

Журналіст "Динамо ТV" помітив цікаву деталь - перед першим матчем із "Туном" Андрій святкував день народження, а перед другим - іменинником вже був Олег Блохін. І обидва рази футболіст забивав. "Та я ж тільки "за", щоб забивати в кожній грі", - сміється Ярмоленко.

"Було незвично грати на штучному полі, але нічого страшного". На питання, чи пов’язує Андрій  пошкодження Драговича саме з полем, він відповів:

"Насправді, поле дуже травматичне, і такі стики  дуже небезпечні для здоров’я. Краще грати на нормальних полях. Але у будь-якому разі, у нас дуже добрий медичний персонал, вони всіх зуміють поставити (на ноги) до наступної гри".