Колишній головний тренер «Карпат» Ігор Йовічевіч - про Україну, яка стала для нього рідною.
«Коли грає збірна України, я завжди за неї вболіваю. У мене серце складається з двох половинок - української та хорватської.
Мені дуже подобається Україна як країна. Ніхто мене не змушує співати гімн України, але я співаю. Він дуже мелодійний і слова підходящі, є у них свій дух.
Львів - це неймовірне місто. Я міг би жити в Марбельї, в Хорватії, але я вибрав саме Львів», - цитує хорватського фахівця сайт «Про футбол» із посиланням на програму «Дубль W».