"Я послав йому SMS, але спочатку він не відповів - поміняв номер телефону", - розповідає Анатолій Тимощук сайту "Чемпионат.com". "Зараз ми вже поговорили. Звичайно ж, з нетерпінням чекаємо зустрічі і тоді знову поспілкуємося".
"Взагалі, Рібері - дуже хороший і товариська людина", - вважає Тимощук. "Що стосується жеребу, то чутки бувають різні, але що маємо, те маємо..."