- Ніколи не забуду свій улюблений клуб, - написав Артем у своєму «Інстаграмі» та додав фото у колись рідній для нього формі «Динамо» Київ.


- Ніколи не забуду свій улюблений клуб, - написав Артем у своєму «Інстаграмі» та додав фото у колись рідній для нього формі «Динамо» Київ.

