«Динамо» відправить в оренду ще кількох гравців

Динамо Київ 5 Лютого, 12:24 466
«Динамо» відправить в оренду ще кількох гравців | 19-27
«Біло-сині» продовжують оптимізувати склад команди.

Як стало відомо нашому сайту з власних джерел у клубі, київське «Динамо» відпустить ще кількох гравців в оренду. Прізвища цих футболістів стануть відомі найближчим часом.

Що ж стосується придбань, то їх у зимове міжсезоння більше не планується.

Нагадаємо, що раніше ЗМІ повідомляли про намір «Металіста» орендувати півзахисника Євгена Чумака, а нападник Олег Маїк проходить перегляд у «Карпатах».