Як стало відомо нашому сайту з власних джерел у клубі, київське «Динамо» відпустить ще кількох гравців в оренду. Прізвища цих футболістів стануть відомі найближчим часом.
Що ж стосується придбань, то їх у зимове міжсезоння більше не планується.
Нагадаємо, що раніше ЗМІ повідомляли про намір «Металіста» орендувати півзахисника Євгена Чумака, а нападник Олег Маїк проходить перегляд у «Карпатах».