Олег Саленко: "Динамо" не повинно бути "Шахтарем"

Динамо Київ 10 Листопада, 13:46 764
Олег Саленко: Динамо не повинно бути Шахтарем | 19-27
У своєму інтерв'ю для французької преси Олег Саленко висловив свою думку про ситуацію, що склалася в "Динамо".

У своєму інтерв'ю для французької преси Олег Саленко висловив свою думку про ситуацію, що склалася в "Динамо".

«Ми бачимо, що "Шахтар" все більше і більше стає бразильською командою і на тлі цього у "Динамо" є лише один варіант знайти себе у сучасному українському футболі. Це – "українізація".

Пам'ятаю, коли Блохін тільки прийшов до "керма" команди, він чітко заявляв, що робитиме ставку на українських хлопців. Але на даний момент я цього не помічаю. Можливо, з часом все зміниться. Побачимо...», - завершив Саленко