У своєму інтерв'ю для французької преси Олег Саленко висловив свою думку про ситуацію, що склалася в "Динамо".
«Ми бачимо, що "Шахтар" все більше і більше стає бразильською командою і на тлі цього у "Динамо" є лише один варіант знайти себе у сучасному українському футболі. Це – "українізація".
Пам'ятаю, коли Блохін тільки прийшов до "керма" команди, він чітко заявляв, що робитиме ставку на українських хлопців. Але на даний момент я цього не помічаю. Можливо, з часом все зміниться. Побачимо...», - завершив Саленко