«Динамо» не програє двічі поспіль»

Динамо Київ 10 Листопада, 16:31 717
«Динамо» не програє двічі поспіль» | 19-27
Такий прогноз надає екс-голкіпер «Карпат» Богдан Стронціцький.

Він вважає, що дві поразки поспіль не відповідають статусу «Динамо».

 «Після перемоги над «Шахтарем» «Волинь» буде не проти укласти на лопатки ще одного гранда», - цитує колишнього «Лева» "Спорт-Експрес в Україні". «Але емоційного підйому буде явно недостатньо».

Чому недостатньо, чому «Волинь» не переможе? Стронціцький вважає так: «Після низки невдач киянам потрібно набирати очки, та й статус не дозволить «Динамо» програти двічі поспіль. Мій прогноз - 1:2 на користь команди Олега Блохіна».