Як повідомили коментатори телеканалу 2+2 під час трансляції матчу в Луцьку, за їх інформаціїєю один із основних гравців "Динамо" отримав пошкодження.
У Велозу невелике пошкодження, яке він отримав у грі з "Туном". Основною причиною виявилося штучне покриття на Тун-Арені, внаслідок чого Мігель залишився в Києві. Швидше за все, до наступної гри проти ужгородської "Говерли" Велозу буде готовий.