ВБА з Поповим у складі зіграв внічию з «Челсі». ВІДЕО

Світовий футбол 10 Листопада, 20:42 877
ВБА з Поповим у складі зіграв внічию з «Челсі». ВІДЕО | 19-27
Англійський «Вест Бромвіч Альбіон», за який на правах оренди виступає гравець київського «Динамо» Горан Попов, в 11-му турі Прем'єр-ліги грав на виїзді з «Челсі».

Англійський «Вест Бромвіч Альбіон», за який на правах оренди виступає гравець київського «Динамо» Горан Попов, в 11-му турі Прем'єр-ліги грав на виїзді з «Челсі».

Гра на «Стемфорд Брідж», в якій Жозе Моуріньо протистояв його колишній помічник Стів Кларк, зібрала 41,623 глядачів і видалася дуже напруженою і видовищною.

Горан Попов опинився в запасі команди Стіва Кларка. Його змінник, лівий захисник Ріджвелл став винуватцем першого гола «Челсі» на 45-й хвилині, коли втратив м'яч у своєму штрафному, дозволивши Ето'О відкрити рахунок. На 60-й хвилині Лонг зрівняв рахунок, а на 67-й хвилині виправився за свій промах Ріджвелл, віддавши гольовий пас на Сессеньйона, який вивів вперед вже ВБА.

На 89-й хвилині вступив у гру Попов, якого Кларк випустив замість Амальфітано для посилення захисту й утримання переможного рахунку. Але підопічним Моуріньо вдалося уникнути поразки. Рамірес заробив пенальті, який на 95-й хвилині реалізував Азар - 2:2.

У наступному матчі 25 листопада «Вест Бромвіч», що розташувався на 9-му місці, прийме «Астон Віллу».