Віктор Леоненко: «Хлопці вийшли і билися»

Динамо Київ 11 Листопада, 07:41 852
Віктор Леоненко: «Хлопці вийшли і билися» | 19-27
Колишній гравець київського «Динамо» Віктор Леоненко прокоментував гру «біло-синіх» з швейцарським «Туном».

«Хлопці вийшли і бились 73 хвилини. І Ярмоленко молодець, зі штрафного пробив. Про що тут говорити. Вийшли і билися. Після вилученя Мбокані, я маю на увазі. Шовковський врятував «Динамо». Але якби не авто гол, я не в певнений, що «Динамо» так легко відіграло б матч», - говорить Леоненко