Вони проходять у фартовому для збірної готелі, якій розташовано в Козині, у 20 хвилинах від бази "Динамо" в Конча-Заспі. Як повідомляє газета "Вести", делегація від "Динамо" (Безус, Сидорчук, Коваль) приїхала у Maserati Ярмоленка разом з його володарем.
Всі футболісти перебували в піднесеному настрої, жартували, сміялися і говорили про те, що налаштовані тільки на перемогу. Що ж, сподіваємось, що готель+настрій будуть дорівнювати ЧС-2014.