"Просто він фахівець. Пам'ятаю, коли він тренував "Динамо", те ганяв мене як ніхто і ніколи», - зізнається Віктор Леоненко під час інтерв’ю для видання «Газета по-украински». «Не знаю чому, але виділяв саме мене. Однак, коли я заходив до нього на бесіду перед грою, то відзначав, що Іванович чітко і професійно пояснював, що він хоче бачити в моєму виконанні на полі. У нас кожен гравець знав свій маневр».
«Нічого зайвого - тільки професіоналізм», - підкреслює Леоненко. «Від нього не віяло мандражем, а, навпаки, тільки упевненістю . Правда, я міг на полі відійти від тактичного малюнку гри і імпровізувати. Зараз таке може робити Коноплянка".