Леоненко: «Фоменко мене ганяв як ніхто і ніколи»

Динамо Київ 11 Листопада, 18:33 890
Леоненко: «Фоменко мене ганяв як ніхто і ніколи» | 19-27
Екс-форвард «Динамо» згадує період своєї гри під керівництвом нинішнього наставника збірної України.

"Просто він фахівець. Пам'ятаю, коли він тренував "Динамо", те ганяв мене як ніхто і ніколи», - зізнається Віктор Леоненко під час інтерв’ю для видання  «Газета по-украински». «Не знаю чому, але виділяв саме мене. Однак, коли я заходив до нього на бесіду перед грою, то відзначав, що Іванович чітко і професійно пояснював, що він хоче бачити в моєму виконанні на полі. У нас кожен гравець знав свій маневр».

«Нічого зайвого - тільки професіоналізм», - підкреслює Леоненко. «Від нього не віяло мандражем, а, навпаки, тільки упевненістю . Правда, я міг на полі відійти від тактичного малюнку гри і імпровізувати. Зараз таке може робити Коноплянка".