Кушанашвілі: «Гравці обіймаються, Блохін ручкається з Кварцяним»

Динамо Київ 12 Листопада, 12:37 1251
Кушанашвілі: «Гравці обіймаються, Блохін ручкається з Кварцяним» | 19-27
Відомий російський журналіст дивується футбольній ідилії в Україні.

«Перебуваючи в Києві, розумієш, що ти знаходишся вже ТАМ. Абсолютно забуваються всі російські футбольні проблеми», - захоплюється Отар Кушанашвілі на сторінках газеті «Советский Спорт». «Дивився огляд туру по українському ТБ: що ні стадіон, то картина Спілберга, що ні газон - то подарунок футболерам..."

«Ось що я дивився майже паралельно: «Вести 24» показали годинний репортаж про те, що московським клубам ніде грати, а на українському ТБ транслювали матч «Волинь» - «Динамо». Матч відбувся в Луцьку і таке відчуття, що там кожну травинку пестує окрема людина. Переповнений стадіон, б'ються на смерть. Найсмішніший тренер світу Кварцяний лається, жене своїх вперед...»

«Сиджу, чекаю скандалу, щось же має статися - поухають, поб'ються на трибунах, шашку запалять. Але ні, фінальний свисток, гравці обіймаються, Блохін ручкається з Кварцяним, всі задоволені. Завіса. Починається оглядова програма, і невже ж немає скандалу? Не-ма-є», - аплодує Україні журналіст.