Сьогодні вже немає вільних квитків на матч 19 листопада Франція-Україна. Таким чином, "Стад де Франс" на 80 тисяч глядачів буде заповнений. А ось коли 4 листопада запустили до продажу перші 2 тисячі квитків, ажіотаж був не менший, аніж у Києві вчора та сьогодні.
Сайт FootBoom.com запитав одного з вболівальників, як йому процес придбання квитків. Той відповів так: "Ми були тут вже о третій годині ночі, йшов сильний дощ, було дуже холодно, тому нам доводилося використовувати ковдри, плащі, парасольки ... ми не маємо права бути пасивні в такий історичний момент, залишатися вдома і дивитися гру по телевізору". Інший вболівальник додав: "Бразилія є Меккою футболу, і необхідно зробити все, щоб на чемпіонаті світу була присутня і команда Франції. Ось чому я зайняв чергу так рано".
