"За іменами - дуже сильна команда. Що не гравець - то зірка європейського рівня", - нарікає Тарас Степаненко в ефірі каналу "Футбол". "Тут навіть обговорювати немає сенсу, щось взагалі говорити".
"А ось як команда - інша справа. Грає команда, а не окремі гравці. Тому я думаю, що у нас є шанси. Будемо боротися, буцатися і робити все, щоб пройти далі", - обіцяє Тарас.