Сергій Стороженко зазначив, що вчора він не брехав, коли спростовував чутки про власну заяву на звільнення. Все змінилось за одну ніч - сьогодні колишній функціонер прокинувся і вирішив: він вже більше не віце-президент ФФУ.
На питання, чи залишиться він у Федерації, Стороженко відповів так: "Думаєте, я зможу працювати у ФФУ на іншій посаді?"
Також Стороженко дещо агресивно поставився до питання журналіста "Українського футболу". Той натякнув - немов, за формулюванням "за станом здоров’я" у радянські часи приховувалось дещо інше. "Друже, я думаю, я краще Вас пам’ятаю радянські часи, тому не вам мені розповідати, як усе було!", - відповів Стороженко. Ще б не пам'ятати - якраз за радянських часів він працював прокурором. "Я переніс складну хірургічну операцію, потім ще дві - тепер мені треба відпочити".