Про це телеведучий написав у своєму «Інстаграмі»:
- Дали фору !!) Все одно золото буде у нас !! Дніпро, з перемогою! що ж ти так з Динамо не граєш... збіг? Не думаю)))
Про це телеведучий написав у своєму «Інстаграмі»:
- Дали фору !!) Все одно золото буде у нас !! Дніпро, з перемогою! що ж ти так з Динамо не граєш... збіг? Не думаю)))