Буряк: «Франція сильніша за Англію»

Динамо Київ 14 Листопада, 09:47 934
Буряк: «Франція сильніша за Англію» | 19-27
Колишній головний тренер збірної України Леонід Буряк поділився думками щодо збірної Франції, з якою "синьо-жовті" зіграють вже завтра.

"Відсутність трофеїв у Франції за останні роки не показник. Багато сильних збірних вже давно нічого не вигравали. Зараз вона входить до десятки кращих команд у світі. Пройшла чистка, змінився тренер, який відмовився від уявних зірок, що давали можливість собі недогравати.

Тепер це амбіційний колектив, в якому поєднуються молодість і досвід. У французів є Рібері, який претендує на "Золотий м'яч", а також багато футболістів з європейських топ-клубів. Може, без гучних імен, але все одно дуже корисних. За рівнем Франція сильніша, ніж Англія, з якою у відборі грала Україна. А чого чекати від французів, можна зрозуміти по матчу з Білоруссю в Мінську. Господарі до середини другого тайму вели в рахунку. Але французи постійно тиснули і не заспокоїлися, поки не добилися свого", - сказав Буряк.