- Сьогодні ми відпрацювали краще, ніж у першій грі. В цілому цього було недостатньо для чвертьфіналу. Вітаю «городян», - написав Драгович у «Фейсбуку».

- Сьогодні ми відпрацювали краще, ніж у першій грі. В цілому цього було недостатньо для чвертьфіналу. Вітаю «городян», - написав Драгович у «Фейсбуку».
