Вони разом грали у «Малазі», звідки і перейшов до нас Антунеш.
- Завжди приємно побачитись з товаришем, яким би не був результат. Хотіли продемонструвати, що ми хороша команда. Тепер сфокусуємось на чемпіонаті!!!, - написав Антунеш в «Інстаграмі».
Вони разом грали у «Малазі», звідки і перейшов до нас Антунеш.
- Завжди приємно побачитись з товаришем, яким би не був результат. Хотіли продемонструвати, що ми хороша команда. Тепер сфокусуємось на чемпіонаті!!!, - написав Антунеш в «Інстаграмі».