Бенуа Тремулінас: «Буде дуже цікаво»

Динамо Київ 14 Листопада, 10:28 1581
Бенуа Тремулінас: «Буде дуже цікаво» | 19-27
Французький захисник київського "Динамо" розповів майбутній плей-оф, Рібері та улюблену комедію.

- Бенуа, ви вже знаєте, де будете о 21:45 у п'ятницю, 15 листопада?

- На "Олімпійському", звичайно. Буду вболівати за свою збірну з другом, який приїде з Франції.

- Чого чекаєте?

- Як мінімум, матчу двох великих команд. І, звичайно ж, перемоги співвітчизників. Знаючи рівень гравців збірної Франції і багатьох футболістів української команди, можу сказати, що буде дуже цікаво. Але досвід - на боці Франції.

- Могли б поділитися прогнозом?

- Ні-ні. Гра все покаже.

- Є український мультфільм, в якому українські козаки обіграли французів 2:1. Як вам такий варіант?

- Ну, це старе. До того ж, це був мультфільм.

- До речі, знаєте, що з 14 листопада в кінотеатрах України виходить комедія "Хай живе Франція!" про двох пастухів, що намагаються підірвати Ейфелеву вежу?

- Якщо чесно, нічого про цей фільм не чув.

- А яка ваша улюблена комедія?

- "Вечеря з придурком" - з Тьєррі Лермитта і Жаком Вільре. Рекомендую!

- Франції під силу зупинити Ярмоленка та Коноплянку?

- Послухайте, у захисті нашої збірної грають Евра з "Манчестер Юнайтед", Санья з "Арсеналу", Дебюші з "Ньюкасла", Кліші з "Манчестер Сіті"... Їх нічим не злякаєш. До такого роду протистоянь вони звикли.

- Дешам побоюється київських морозів...

- Ні-ні, це не повинно скласти жодної проблеми. Наші збірники грають в Англії, Німеччині, подібними погодними умовами їх не здивуєш.

- В Україні згадують, як Франція через плей-оф виходила на ЧС-2010. Матч з Ірландією, рука Анрі, на яку закрив очі арбітр. Багато хто вбачає в цьому вплив боса УЄФА француза Мішеля Платіні. І бояться цього впливу на суддівство поєдинків з Україною...

- Недобре про це згадувати. Упевнений, все буде вирішуватися в спортивній боротьбі.

- У вас є сумніви, що Рібері отримає "Золотий м'яч"?

- Він повністю заслуговує цієї нагороди, тому що виграв все, що тільки можна, зі своїм клубом - Лігу чемпіонів, чемпіонат, Кубок Німеччини.

- А якщо Україна не пустить Франції на чемпіонат світу?

- Подивимося.

- Порадите, як можна його зупинити?

- О! Цього (сміється) я вам сказати, на жаль, не можу.

- Знаєте, що Україна вже чотири рази грала в плей-оф і завжди програвала?

- Не знав, якщо чесно. Се ля ві.

- Невже з українськими одноклубниками по "Динамо" не обговорювали тему плей-оф?

- Не дуже. Більше - з франкомовними партнерами.

- До речі, матч Україна - Франція (0:2) на Євро-2012 дивилися?

- Дивився. Але не скажу, що збереглися в пам'яті події тієї гри. Минуло вже два роки. Зараз буде зовсім інша історія.