"Згоден з тим, що це дурна аварія", - розповідає Артем в ефірі каналу ICTV. "Їхав на великій швидкості. Відволікся (на Instagram - прим. 1927), і вже відбійник перед очима. І взагалі, сам винен і це моя справа. А алкоголь - це для всіх цікаво, особливо для журналістів".
"Але не завжди все так, як пишуть", - зазначає Мілевський. "Я не був в Україні, як розповідає ТСН, тож всім тим, хто хоче писати всяку нісенітницю, можу передати "привіт". Іншим всім дякую за теплі слова і підтримку і скоро буде new car, don't worry («нова машина, не хвилюйтеся»)».