Тренер київського «Динамо», у минулому збірної України оцінив шанси жовто-блакитних в майбутніх стикових матчах ЧС-2014 з французами, а також дав зрозуміти, що лідеру збірної Андрію Ярмоленко не варто поспішати з від'їздом із Києва.
- Зараз у Михайла Фоменка сильна збірна. У лінії атаки хлопці добре взаємодіють, нічого не бояться, «включають» швидкість на флангах. Ну і надійна гра позаду, звичайно. У «сухій» серії (збірна України не пропускає в семи матчах поспіль) заслуга не тільки захисників, а й групи атаки, яка змушувала суперників меншими силами йти вперед.
- Потрапляння на ЧС - хороший шанс для українських гравців засвітитися. Якщо збірна все ж не поїде до Бразилії, лідеру Андрію Ярмоленко не час спробувати себе на більш високому рівні вже в найближче трансферне вікно?
- Не вважаю, що чемпіонат України - не високий рівень. Якщо переходити в топ- клуб, то немає питань. Але Андрію є чому вчитися. Я радий, що він хоче виграти щось серйозне з київським «Динамо», а потім вже думати про перехід. Це правильна позиція.
- Влітку Андрієм начебто цікавився «Зеніт». Можливо, в майбутньому це буде оптимальним варіантом?
- «Зеніт» - не топ-команда з Європи, при всій повазі до чемпіонату Росії. У такі клуби гравців можливо заманити лише величезною зарплатою.